KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
*
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/1 11:38:58
1
300 kr
27/1 14:36:48
2
Vinnande bud
27/1 18:04:35
3
400 kr
27/1 18:04:35
2
450 kr (Budbetjänt)
27/1 18:06:11
3
500 kr
27/1 18:06:11
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Don Eddy
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Läs om budbetjänten
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 januari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/1 11:38:58 | 1 | 300 kr |
27/1 14:36:48 | 2 | Vinnande bud |
27/1 18:04:35 | 3 | 400 kr |
27/1 18:04:35 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/1 18:06:11 | 3 | 500 kr |
27/1 18:06:11 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk don eddy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad usa
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10